easy workout

Easy Workout. Górna część ciała

13:14


Easy Workout to seria gdzie udowadniam, że trening nie musi być trudny i skomplikowany, ma najzwyczajniej w świecie być skuteczny!


Był już trening na całe ciało, były pośladki. Teraz pora na górną część ciała. Niestety dziewczyny często skupiają się na brzuchu i pośladkach, a zupełnie zapominają o ramionach. Błąd! Trzeba ćwiczyć równomiernie całe ciało. 

Trening górnych części ciała jest szczególnie istotny dla dziewczyn o figurze typu gruszka, aby zatuszować dysproporcje pomiędzy pomiędzy ramionami a biodrami. Klepsydra natomiast skupiając się jedynie na dolnych partiach, a zapominając o górnych, może z siebie gruszkę zrobić. Jędrne i kształtne ramiona wyglądają dobrze u każdej z nas.Nie zapomnijcie o rozgrzewce przed treningiem.
Obciążenie dobieramy indywidualnie, do własnych potrzeb.
Jeśli nie masz hantli, wykorzystaj butelki z wodą.
Każde z ćwiczeń powtórz 10 razy, a całość powtórz 3 razy.
Po treningu koniecznie się rozciągnij.


Może Ci się także spodobać:

5 komentarzy

 1. Świetny ! na pewno wykorzystam :>

  OdpowiedzUsuń
 2. a z jakim obciążeniem zacząć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obciążenie z pewnością będzie inne przy każdym ćwiczeniu. Ogólne zasady są takie, że jeśli ostatnie powtórzenie w danej serii ledwo wykonujesz to dobrałaś obciążenie idealnie do swoich możliwości.

   Usuń
 3. hej :) nominowałam Cię do Liebster Award i zapraszam do wzięcia udziału w zabawie, będzie mi bardzo miło jeśli zechcesz odpowiedzieć na 11 moich pytań. Więcej szczegółów w moim poście: http://antybarbieee.blogspot.com/2014/12/liebster-award.html
  zapraszam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń

Powiedz mi co myślisz!

Jeśli masz do mnie pytanie lub potrzebujesz porady, najlepiej napisz tutaj: paulina@hurija.com