A Ty co byś chciał powiedzieć przyszłości?

19:57


Zastanów się, gdybyś mógł przekazać myśl przyszłym pokoleniom co to by było? Była by to rada, Twoje wspomnienie, a może tekst piosenki? Dzięki fantastycznej akcji możesz tego dokonać- zostawić coś po sobie przyszłości.


Do ciekawszych tego typu projektów należy zaliczyć takie przedsięwzięcia jak: Krypta Cywilizacji z 1936 roku, która zostanie otwarta w 8113 r., sztuczny satelita KEO, który spadnie na Ziemię za 50 tyś. lat, czy krążącą po orbicie kosmicznej kapsułę czasu LAGOS, która wróci na Ziemie 8,4 mln lat i zawiera takie dane jak obecne położenie kontynentów, które w przyszłości będzie już trochę inne.

Polska akcja nie jest tak "ambitna". Choć to wszytsko zależy od nas- to my decydujemy co chcemy przekazać ludziom w przyszłości, naszym pra pra pra wnukom.

Osobiście bardzo podoba mi się cała akcja. Od kiedy zostałam mamą codziennie myślę czego chce nauczyć swoje dziecko, co mu przekazać, o czym opowiedzieć, jak go to ukształtuje i jakim człowiekiem się stanie. Jaki będę miała wpływ na jego przyszłość? To wbrew pozorom bardzo ważna sprawa i chyba tylko rodzic zdaje sobie z tego realnie sprawę.

Nie czekaj i już teraz wyślij swoją wiadomość do przyszłości na www.papierypol.pl.

Niech twoja wiadomość przetrwa wieki i pozwoli przyszłym pokoleniom dowiedzieć się, jak wyglądał świat w roku 2017. Więcej o akcji dowiecie się oglądając video 


Więc, co chcesz przekazać przyszłości?

Może Ci się także spodobać:

4 komentarzy

 1. Ja to bym jakieś ostrzeżenie dała czy coś. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aga! Ty nawet jak piszesz jako anonim to ja wiem,że Ty to Ty! :-D

   Usuń
 2. Nie wiem czy bym pisała, ale na pewno wrzuciłabym masę zdjęć swojej okolicy, pamiętacie akcje poszukiwania dziewczynki na dachu ze zdjęcia? One mają największą moc przekazu :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Whakarato tatou raau taero no te maimoatanga o ngā raruraru hauora, mā te whakamahi i te tarukino kua e tukua ki te witi e taea te whakaora e tino te mate.

  Obat Epilepsi

  Obat Jantung Bocor Anak

  Obat Lipoma

  Obat Gerd

  OdpowiedzUsuń

Powiedz mi co myślisz!

Jeśli masz do mnie pytanie lub potrzebujesz porady, najlepiej napisz tutaj: paulina@hurija.com