fotoksiążka

Najpiękniejsza pamiątka (oraz 44% zniżki dla czytelników)

19:46
"Zdjęcia to wspom­nienia, które da­ne jest nam trzy­mać w dłoniach... A wspom­nienia są jak zdjęcia, które trzy­mamy w sercu."

Kiedy otrzymałam propozycję utworzenia własnych fotoksiążek nie zastanawiałam się ani chwili.
Pozytywnie zaskoczyła mnie sama strona, przez którą projektujemy swoje książki. Przede wszystkim cała masa szablonów, które ułatwiają pracę, są przepiękne, jest ich duży wybór i nadal możliwość personalizacji. Zdjęcia możemy pobrać bezpośrednio z naszego konta Instagram i Facebook lub tradycyjnie z komputera. Plusem jest także jakość wykonania i czas realizacji.

Jako, że należę do kobiet, których po porodzie cały świat kręci się w okół dziecka, motywem przewodnim są dzieci z naszej rodziny.

Pierwsza z książek powstała dla mnie. Jest to instabook, a główną gwiazdą jest Laila.

Kolejne to fotoksiążki dla mojej siostry i mamy- idealne prezenty!


Fotoksiążka to idealny prezent dla każdego i na każdą okazję- Dzień Kobiet, Dzień Matki, Ślub czy Rocznica, Walentynki itp. Ogranicza nas tylko własna wyobraźnia.

Specjalnie dla was mam rabat 44%! Wystarczy wejść w link i wygenerować swój własny kod.
Może Ci się także spodobać:

4 komentarzy

 1. Przepiękna pamiątka :) Świetny pomysł na prezent na każdą okazję. Przypuszczam, że każda obdarowana osoba byłaby szczęśliwa z takiego prezentu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi również bardzo spodobały się te książki. Jednak gdybym miała wybierać to zdecydowałabym się na Instabook. Spodobał mi się jej minimalistyczny wygląd. Świetna alternatywa dla zwykłego albumu na zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie szukam prezentu dla rodziców na ich rocznicę ślubu a takie książki ze zdejęciami są świetnym rozwiązaniem. Myślę, że na pewno się ucieszą z prezentu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczywiście bardzo ładnie to wygląda. :)

  OdpowiedzUsuń

Powiedz mi co myślisz!

Jeśli masz do mnie pytanie lub potrzebujesz porady, najlepiej napisz tutaj: paulina@hurija.com