Mamo, zbadaj się! Potrzebuję Cię! (ponad -50% na badania krwi RABATY)

11:06


Karmiąc piersią dajemy dziecku wszystko to co najlepsze i każda z nas ma tą świadomość. To, że mleko produkuje się z krwi, wie chyba już każdy. Przynajmniej taką mam nadzieję. Co za tym idzie- z naszej krwi pobierane są wszystkie wartości odżmywcze do wyprodukowania idealnego mleka. Mleko zawsze będzie idealne składowo do aktualnych potrzeb dziecka. Niezależnie od tego jaki jest stan zdrowia mamy. Diety mamy karmiącej nie ma. Jako tako- dieta nie wpływa na dziecko, ale ma wpływ na mamę. Jej samopoczucie i zdrowie. Jedząc mało i mało wartościowe rzeczy łatwo doprowadzić organizm do niedoborów. Dlatego ważne jest, aby kobieta karmiąc piersią robiła badania krwi. 


Najlepiej pierwsze badanie zrobić po porodzie i potem już co 3 miesiące lub maksymalnie co pół roku. Wtedy mamy gwarancję stałej kontroli organizmu. W czas możemy wykryć wszelkie nieprawidłowości i rozpocząć odpowiednią suplementację lub leczenie.


Sama wykonałam badanie tuż po porodzie. Nie do końca planowanie, bo w przypadku powrotu do szpitala z komplikacjami poprodowymi, ale jednak. Kolejne wykonałam niedawno, 7 miesięcy od narodzin Laili. Trochę późno, ale ze względu na stan zdrowia i tak jestem pod stałą kontrolą różnych lekarzy. Co ciekawsze- mam idealne wyniki! Pierwszy raz od 10 lat.


O samym badaniu możecie przeczytać na stronie laboratorium DIAGNOSTYKA. O, tutaj! To właśnie w tym laboratorium potwierdziłam ciążę w 2016 roku. :)


Do końca maja możecie pobrać kody rabatowe na badania, a wykorzystać je do końca czerwca. Ogólne badanie krwi + 14 innych pozycji z rabatem kosztuje tylko 99 zł zamiast 243 zł. To naprawdę korzystne. Oprócz tego możecie dodatkowo wykonać badania genetyczne pod kątem predyspozycji wystąpienia chorób rakowych. Wtedy zamiast 550 zł zapłacicie 299 zł. Poza tym każda osoba pobierająca bon bierze udział w konkursie. O nagrodach dowiecie się na stronie.


Może Ci się także spodobać:

0 komentarzy

Powiedz mi co myślisz!

Jeśli masz do mnie pytanie lub potrzebujesz porady, najlepiej napisz tutaj: paulina@hurija.com