Soki owocowe- warzywne, mój mały sekret

20:01Każda z nas wie jak ważne są dla naszego zdrowia witaminy. Innymi słowy jak ważne jest spożywanie odpowiedniej ilości warzyw i owoców. Nie zawsze jest to takie łatwe czy nawet wykonalne, szczególnie kiedy jesteś młodą mamą i jesz raczej to co wpadnie Ci w rękę.

Temat kobiecego piękna, temperamentu i akceptacji samej siebie nie ma końca. Czy wiek i charakter mogą wpłynąć na postrzeganie samej siebie? Przyjrzałam się badaniom przeprowadzonym na zlecenie marki Tymbark, który między innymi sprawdza ile kobiet deklaruje zadowolenie ze swojego wyglądu . Muszę przyznać, że wyniki są zaskakujące.

Czy wiesz, że aż 73% przebadanych Polek przyznaje, że chciałyby zmienić w swoim wyglądzie choć jedną rzecz? Są to kobiety pomiędzy 45 a 54 rokiem życia. Zaskakujące natomiast jest to, że żadna z pań nie powiedziała nic pozytywnego na temat swojego naturalne piękna. Co ciekawe najbardziej zadowolone ze swojego wyglądu są kobiety w wieku 55-64 jest ich 30%. Okazuje się, że im jesteśmy starsze i dojrzalsze, nabieramy większego dystansu do otaczającego nas świata. Przestajemy zwracać uwagę na prozaiczne sprawy i bardziej podoba nam się nasze odbicie w lustrze. Być może z wiekiem nabieramy większego poczucia własnej wartości?Wsparcie dla Twojego naturalnego piękna

Każda z nas wie jak ważne są dla naszego zdrowia witaminy. Innymi słowy jak ważne jest spożywanie odpowiedniej ilości warzyw i owoców. Nie zawsze jest to takie łatwe czy nawet wykonalne, szczególnie kiedy jesteś młodą mamą i jesz raczej to co wpadnie Ci w ręce.
Zdrowa i zbilansowana dieta jest szczególnie ważna dla kobiet karmiących piersią. Wiadomo, możemy jeść wszystko i produkowane przez nas mleko zawsze będzie idealne dla potrzeb dziecka. Jednak to my, jako mamy możemy nabawić się niedoborów.

Niemal 2/3 badanych Polek jest zdania, że soki są naturalnym źródłem witamin, a połowa uważa, że ich regularne picie pozytywne wpływa na kondycję włosów, skóry i paznokci.   Najbardziej zadowolone ze swojego wyglądu są kobiety, które piją soki marchwiowo – owocowe przynajmniej raz w tygodniu (26%). Co ciekawe panie o rudych włosach piją je najczęściej – takie zachowanie co najmniej kilka razy w tygodniu deklaruje aż 44% kobiet! Nie zawsze  mam czas, siły czy nawet chęci, żeby samodzielnie przygotować sobie sok. Nie oszukujmy się, macierzyństwo bywa pochłaniające. Wtedy sięgam po gotowe soki Tymbark Vitamini


Czasami powinnyśmy zadbać i pomyśleć tylko o sobie. Wystarczy mały czyn w tym kierunku, jak łyk zdrowego soku, aby poczuć, że robimy coś dla siebie!Soki zasmakowały szczególnie mojej małej siostrzenicy. 
Od małego wie co dobre i smaczne 😊
Może Ci się także spodobać:

3 komentarzy

Powiedz mi co myślisz!

Jeśli masz do mnie pytanie lub potrzebujesz porady, najlepiej napisz tutaj: paulina@hurija.com