Współpraca

Hey, jestem Paulina! Jestem autorką tego bloga.
Czegoś o mnie możesz dowiedzieć, się tutaj.

www.hurija.com to blog lifestylowy. Istnieje od 8 lat i generuje około 50 000 wyświetleń miesięcznie. Czytelnicy to głównie kobiety w przedziale wiekowym 15-40 lat.

Największy rozgłos uzyskałam dzięki opublikowaniu moich osiągnięć  w pracy nad własną sylwetką. O blogu zrobiło się głośno, a statystyki zaczęły rosnąć z dnia na dzień. Zdobyłam zaufanie czytelniczek- wiele z nich ćwiczy według moich planów treningowych i uczy się zdrowo odżywiać.  Cenią sobie moją szczerość i osobisty kontakt, chęć do pomocy.

Nowością na stronie są i będą tematy ciążowe, parentingowe oraz karmienie piersią.


Aktualne statystyki:

Kto czyta bloga?

W 99% są to kobiety w wieku od 15 do 40 lat. Najliczniejszą grupę stanowią te w wieku 19-25 lat.


Jaka forma współpracy mnie interesuje?

Głównie ta kreatywna i nietypowa. Możliwości jest jednak wiele: post sponsorowany na blogu lub social media, wyjazd sponsorowany, rozdanie dla czytelników, testowanie produktu, reklama w formie baneru, patronat, konkurs dla czytelników, oferta na wyłączność i tysiące innych możliwości.


Jak wyglądają szczegóły?

Każda firma jest inna i każda współpraca jest inna. Wszystko ma jednak swoją cenę. Przemyśl dokładnie planowany budżet i skontaktuj się ze mną, na pewno się dogadamy, wybierzemy odpowiednią formę reklamy i plan realizacji.


Zdecydowany?

Świetnie! Napisz do mnie jak najszybciej!

paulina@hurija.com